Serwis Serwis Jabłek – specjalistyczny niezależny serwis komputerów Apple – Warszawa

grafika  Specjalistyczny serwis komputerów Apple

Lata nauki i zbierania doświadczeń w tej dziedzinie sprawiło, iż nasz serwis w pełni zasługuje na takie miano. Zatrudniamy najlepszych techników ze specjalizacją i wieloletnim doświadczeniem w naprawach  komputerów Apple. Nasz technik , a z nim cały serwis został doceniony za pomoc i doradztwo przez użytkowników forum urządzeń Apple – MyApple – uzyskując unikatowy status SERWIS.
Często mylnie uważa się, że jak komputer jest oparty o te same części to jest taki sam. Apple udowadnia jak mylna jest to teza. Dedykowane części, różne sygnały startowe czy inne zarządzanie energią powodują, że komputery spod znaku nadgryzionego jabłuszka mają zupełnie inną konstrukcję niż klasyczne jednostki klasy PC. Problemem też jest mała ilość serwisów naprawiających te wyjątkowe komputery, a co za tym idzie brak jakichkolwiek szkoleń, dokumentacji i co najważniejsze części zamiennych. Tym bardziej, że producent nie zapewnia nowych podzespołów w wolnej sprzedaży a tylko w swoich autoryzowanych placówkach. Udało się nam jednak przezwyciężyć te trudności, odpowiednio zaopatrzyć serwis i zdobyć niezbędną wiedzę. Z tych powodów jesteśmy w stanie skutecznie naprawić praktycznie każde uszkodzenie, nawet te gdzie inne serwisy poddały się i określiły, że komputer nie nadaje się do naprawy.
Oczywiście nieuczciwością było by stwierdzenie, że naprawimy wszystko co zostało uszkodzone, ale zawsze podejmujemy wyzwanie. Czasem po prostu korzystniejsza dla klienta jest wymiana niż naprawa.

  • Magazyn części zamiennych

Jako że specjalizacja zobowiązuje – zaopatrzenie magazynu mamy dostosowane do komputerów z logiem jabłuszka, nie chcemy podejmować się napraw innych marek.
Posiadamy od ręki praktycznie wszystkie części niezbędne do napraw komputerów Apple, a ten nieliczny procent którego brak jesteśmy w stanie sprowadzić.
Jako jedyny serwis w Polsce, posiadamy większość płyt głównych gotowych do pracy, aby w razie konieczności skrócić czas naprawy do minimum.

  • Praca gdy Państwa komputer jest w serwisie…

Jeśli jednak dana naprawa wymaga dłuższego serwisu, możecie Państwo liczyć na komputer zastępczy.

glowna

  • Serwis komputerów Macbook

 

 

 

 

 

MacPro serwis jabłek Warszawa

  • Serwis stacji roboczych MacPro

 

 

 

 

 

 

 

iMac serwis jabłek Warszawa

  • Serwis komputerów iMac

iMac to kompleksowy komputer o nietypowej budowie. Do podzespołów stosowanych w komputerach przenośnych dołożono stacjonarny procesor co dało możliwość zastosowania oszczędnego, o stosunkowo niskiej mocy zasilacza. Jednak to połączenie ma swoje wady, zastosowano niekonwencjonalne rozwiązania co mocno może trudnić naprawę. Poza tym Apple, jak to Apple – producent wykorzystał do budowy tych komputerów nietypowe elementy. Każda ingerencja w konstrukcję (nawet błaha wymiana dysku twardego) może nieść ze sobą niemiłe niespodzianki. Dzieje się to głównie dla tego, że komputer ciągle bada praktycznie wszystkie podzespoły i jeśli „coś mu nie pasuje” uruchamia tryb awaryjny co może skutkować np. pracą wentylatorów na wysokich obrotach. Dlatego tak ważne jest aby jakiejkolwiek naprawy podejmował się wyspecjalizowany serwis.

 

        Czytaj dalej…
Naprawiać może każdy...
NAPRAWIĆ
tylko najlepsi !

Adres

Specjalistyczny Serwis Komputerów Apple
Ul. Stryjeńskich 10 lokal usł. 2A
02-791 Warszawa

Szybki kontakt:

tel sklep i obsługa klienta:
533-996-563
tel technik: 796-440-048
mail:
service@macbook-service.com

Apple, Macbook, iMac, Mac Mini, Mac Pro są zastrzeżonymi nazwami i znakami towarowymi należącymi do Apple Inc. i zostały użyte jedynie w celach informacyjnych zgodnie z art. 155 i 156 Prawa własności przemysłowej (PWP). Zdjęcia zamieszczone na stronie są własnością serwisu "Serwis Jabłek"